Tatlı Krizini Bastırmak İçin Öneriler

Hemen Paylaş!

Tatlı krizini bastırmak için ne yapabiliriz ? Tatlı krizine kilo aldırmayan çözüm önerileri nelerdir?

Tatlı krizi bir çok kadının yaşadığı bir durum.Bu yazımızı okumadan önce sizlere önerim bir önceki yazım olan tatlı krizi neden olur ve öneriler yazımı okumanızdır.Çünkü o yazı da bu konuyla ilgili bir giriş yapmıştık ve temel hatları anlatmıştık.Bugün ise tatlı krizini bastırmanıza yardımcı olacak öneriler paylaşacağım.

Tatlı krizine kilo aldırmayan çözümler 1

Tarçının tatlı krizi üzerine etkisini eminim ki duydunuz.Tarçın tatlı krizini bastırmada çok etkili bir baharattır.Gün içinde yoğun tatlı isteğiniz oluyorsa güne 2 bardak tarçınlı suyla başlamayı alışkanlık haline getirin farkı kısa zamanda hissedeceksiniz.

Tatlı krizine kilo aldırmayan çözümler 2

Anlık gelen tatlı krizlerini bastırmak için en güzel çözümlerden biri muz-kakao
yarım muzu doğrayıp buz dolabı poşetine koyun.İçine 1 tatlı kaşığı kakao ekleyin ve buz dolabı poşetini sallayarak muzların kakao ile bulanmasını sağlayın.Ara öğün niyetine tüketebileceğiniz bu karışım tatlı krizinizi aniden bastıracaktır.

Tatlı krizine kilo aldırmayan çözüm 3

Tatlı krizini bastırmak için uygulayabileceğiniz son önerimiz tarçın ve kakaolu yulaf.’ yemek kaşığı yulaf üzerine az miktarda kaynar su ekleyin ve yulafın yumuşamasını sağlayın.Ardın kako,tarçın ve hindistan cevizi tozu ekleyin.1 çay kaşığı bal da ekleyerek karıştırın.Bu yulaflı karışım hem gün içinde sizi tok tutacak hemde tatlı krizi bastırmak için çok işinize yarayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir