Diyet Yapanlar için Hızlı Pratik Kahvaltı Önerileri

Hemen Paylaş!

Sabahları işe okula geç kalma telaşı ile kahvaltı öğünü çoğu zaman atlanıyor.Günün en önemli öğünü olan kahvaltı,gün içinde daha verimli olmanızı sağlarken kilo vermenizi de kolaylaştırıyor.
Bahaneye gerek yalnızca 5 dakika içinde sizde çok pratik bir şekilde kahvaltınızı yapabilir ve güne sağlıkla başlayabilirsiniz.

Diyet yapanlar için hızlı pratik kahvaltı

1) ilk şeçeneğimiz çok acelesi olanlar için.Diyet yaparken ya da sağlık besinlenirken besin çeşitliliği sağlamak çok önemli.Sabahları alacağınız yarım simidinizin yanında 1-2 dilim peynir ya da ayran ekleyerek kahvaltınızı pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Diyet yapanlar için hızlı pratik kahvaltı

2) Diyet yapanlar için ikinci kahvaltı seçeneğimiz kahve severler ve güne kahve ile başlamak isteyenler için geliyor.Az yağlı lattenizin yanında 1 adet orta boy muz ekleyerek kahvaltınızı hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Diyet yapanlar için hızlı pratik kahvaltı

3)Diyet kahvaltı da 3.seçeneğimiz akşamdan hazırlayanlar için.Daha önce 5 farklı sağlıklı sandviç tarifini sizlerle paylaşmıştık.Bu sandviçlerden birini akşam hazırlayıp yanınıza alarak yolda ya da herhangi bir yerde kahvaltınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Diyet yapanlar için hızlı pratik kahvaltı

4)Son diyet kahvaltı tarifimiz yulafçılar için. Yulaf ile tanışmadıysanız çok şey kaybettiğinizi söyleyebilirim.Yulaf uzun süre tokluk hissi sağlayan kaliteli bir karbonhidrattır. 1 kase probiyotik yoğurdunuza 3 yemek kaşığı yulaf ekleyin.Sevdiğiniz kuru meyveler ve ceviz.fındık gibi sert kabuklu yemişlerden ekleyerek uzun süre tok tutucu harika kahvaltınız ile güne başlayın.

Diyet kahvaltı önerilerimizden siz en çok hangisini sevdiniz ? Diyet öğün Önerileri yazılarımızın devamı gelecektir.Takipte kalın.Sevdiklerinizle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir